Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
kategorie

SLEVOVÝ PROGRAM PRO ORGANIZACE

 

 

Slevový program je výhradně zaměřený na školy, školky a ostatní vzdělávací instituce,úřady městských správ, státní organizace, je velmi jednoduchý a přehledný. Při objednávce jakéhokoliv zboží z našeho internetového obchodu www.potravinyvareka.cz Vám poskytneme okamžitou slevu: na veškerý sortiment námi nabízených produktů.

Nabídka množstevních slev

V případě větších objednávek zboží jsme schopni po vzájemné domluvě množstevní slevy a ceny Vám „ušít  na míru“, a to v závislosti na druhu sortimentu, počtu kusů a skladové dostupnosti. V případě zájmu o konkrétní zboží nás stačí kontaktovat na e-mailové adrese vareka@vetroplus.cz

 

Do emailu prosím uveďte

- kód a název zboží

- počet kusů

- termín předpokládaného odběru

- kontaktní telefon, email

 

Vaší poptávku obratem zpracujeme a zašleme zpět ceny, skladovou dostupnost i předpokládaný termín realizace a veškeré další požadované informace.

 

Vybírat můžete  z kompletního domácích potřeb a výrobků určených ke stolování. Zajímavý pro Vás zajisté bude široký sortiment kusových talířů – nedekorovaných i v mnoha barevných variantách. Pro školky budou určitě zajímavé například jídelní sady s dětskými motivy. Velmi obsáhlá je nabídka sklenic a příborů za zajímavé ceny.

Platbu lze provést převodem na účet na základě vystavené faktury se splatností 30 dnů. Při platbě převodem obdrží klient fakturu se zbožím, emailem nebo poštou dle vlastního výběru.

 

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a využijete nabízené slevy určené výhradně pro Vás.